Templates
Er zijn in SharpSpring tal van manieren om e-mails te ontwerpen, voor ieder wat wils. Wie nog wat minder ervaring heeft met het ontwerpen van e-mails, heeft SharpSpring een aantal templates klaargezet. Op dit moment zijn dat er zelfs meer dan 40!
Blokken en elementen
Wil je jouw eigen creativiteit erop los laten, dan kun je zelf een e-mail van begin tot eind samenstellen met verschillende blokken en elementen. Voorbeelden van deze blokken zijn: Headers, Footers, Hero’s en Paragraphs. Maar daarnaast zijn er ook al samengestelde blokken zoals: One Column Image + One Column Text.
Elementen zijn onderdelen van de blokken, welke je ook los kunt toevoegen aan de e-mail. Denk hierbij aan bijvoorbeeld: Image, Text en Button. En deze elementen zijn nu dus uitgebreid door SharpSpring om jouw ontwerp nog beter aan te laten sluiten op jouw wensen.
Spacers
Niets is zo vervelend als een op elkaar gepropte e-mail. In deze gevallen wil je lege ruimte toevoegen.
Lege ruimte kan worden gebruikt als een ontwerpelement om secties van een e-mail te scheiden of voor opvulling boven of onder een ander onderdeel van de e-mail.
Je kan de hoogte van de spacer bovendien ook nog aanpassen, zo kan je deze precies zo hoog maken als je wil. Om dit te doen dien je de spacer aan te klikken en dan kun je met het aantal pixels de hoogte bepalen.

Dividers
Wanneer je in de e-mail een duidelijke scheiding tussen twee secties wil, is een Divider beter geschikt dan een Spacer.
Verdelers, die in feite lijnen zijn, zijn een manier om een subtiele maar duidelijke scheiding weer te geven.
De dividers zijn zo in te stellen dat ze een mooi geheel vormen met het ontwerp van een e-mail. Je kan volledig naar eigen wens de padding, lijnstijl, uitlijning, dikte, kleur en breedte aanpassen.

Social Media buttons
Last but not least Social Media buttons. Dit is eigenlijk degene die wij zelf ook het meest misten. Social media is voor elk bedrijf een belangrijk kanaal en in een goede nieuwsbrief zijn de social media kanalen dan ook toegevoegd.
Voorheen deed je dit door afbeeldingen van de kanalen waar jouw bedrijf op actief is toe te voegen. Nu kan dat veel gemakkelijker!
Bij lay-out voeg je eenvoudig Social Follow toe en vervolgens kun je deze instellen. Momenteel zijn er 16 kanalen opgenomen in de lijst, waaronder Facebook, LinkedIn en Youtube. Ben je vooral actief op kanalen als Pinterest, SnapChat of GitHub, dan kan je ook die toevoegen. Je selecteert de kanalen waarop je actief bent (maximaal 10 per rij) en bepaald de volgorde. Per kanaal voeg je jouw url toe en klaar is kees!
Bij Style kun je kiezen hoe alles weergegeven wordt. Denk hierbij bijvoorbeeld aan uitlijnen, icoongrootte, icoonstijl en eventueel de vormgeving van de tekst.

Al met al zijn wij erg blij met deze toevoegingen aan de e-maileditor. Heb jij nou hulp nodig bij deze nieuwe elementen of heb je andere vragen over het opstellen van e-mails? Neem dan zeker contact met ons op, wij helpen je graag 😉
Stay tuned
SharpSpring zit bovendien alles behalve stil, want er zijn weer een paar hele vette updates onderweg! Zo wordt de Contact Manager onderworpen aan een update en kun workflows starten wanneer contacten een bepaalde e-mail openen. Leuk om te weten is dat die laatste door ons als gebruiker is aangevraagd. SharpSpring laat hiermee zien dat ze luisteren naar hun gebruikers en features op verzoek uitrollen. Uiteraard komen wij met een update als het zover is. Stay tuned!
Maak kennis met SharpSpring
Nog geen SharpSpring? Da’s gek! Met deze updates biedt SharpSpring nóg meer waarde als Marketing & Sales Automation tool. En dat voor een heel scherp tarief! De voordelen zelf eens ervaren? Vraag dan nu een vrijblijvende demo aan.




